Start Archiwum IV Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Parafii Tłuchowo

IV Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Parafii Tłuchowo, który odbył się 17 kwietnia br. wyłonił zwycięzców. W tegorocznych zmaganiach wzięła udział rekordowa liczba zawodniczek i zawodników. O tytuł mistrza parafii walczyło 9 kobiet i 20 mężczyzn. Mecze toczyły się do trzech wygranych setów, rywalizacji systemem "do dwóch przegranych". W rezultacie na podium stanęli:- wśród kobiet:

1. Sylwia Nadolska (obroniła tytuł z ub. roku)
2. Małgorzata Osińska
3. Marta Dulska

- wśród mężczyzn:

1. Jacek Bonkowski (obronił tytuł z ub. roku)
2. Robert Urbański (obronił lokatę z ub. roku)
3.Kacper Kłobukowski (w ub. roku czwarty)

Inicjatorem turnieju  i fundatorem nagród (pamiątkowych statuetek i medali dla pierwszych trzech lokat) jest ks. Andrzej Zakrzewski.  Natomiast organizatorem  rozgrywek jest niezmiennie od czterech lat uczniowski Klub Sportowy „Top”, którego prezesem jest Katarzyna Jankowska. Pomocą w organizacji rozgrywek służył również Marek Zabost – nauczyciel ze Szkoły Podstawowej w Mysłakówku.
Dodatkowo zwycięzcy otrzymali kubki o tematyce nawiązującej do Światowych Dni Młodzieży, a wszyscy uczestnicy po słodkim batonie i butelce wody.

les