Start Duszp. Strażaków Jubileusz 85-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionkach

Dnia 28 czerwca 2015 roku Ochotnicza Straż Pożarna Kamionki obchodziła jubileusz 85-lecia istnienia. Z tej okazji odbyła się uroczysta, koncelebrowana msza święta w intencji strażaków, której przewodniczył kapelan diecezjalny ks. Andrzej Zakrzewski. Kazanie wygłosił ksiądz Roman Bagiński – kapelan strażaków powiatu płockiego –który w słowie skierowanym

do druhów podkreślił, że: „dzisiejsze święto strażaków uświadamia nam, że nasze życie ma tylko wtedy sens, jeśli jest życiem dla innych, jest służbą”. Po kazaniu ksiądz Andrzej Zakrzewski dokonał poświęcenia sztandaru. Dalsza część uroczystości odbyła się przed strażnicą w Kamionkach. Wyremontowany obiekt poświęcił ksiądz Roman Bagiński, a zasłużeni dla lokalnej społeczności strażacy otrzymali medale i wyróżnienia. Obchody jubileuszu zakończyła wspólna zabawa taneczna.

Klaudia Przymirska