Start Archiwum Mistrzostwa Parafii

W piątkowe popołudnie 28 kwietnia 2017 r., tenisiści stołowi spotkali się po raz szósty, aby rozegrać Turniej o Mistrzostwo Parafii Tłuchowo, zorganizowany z inicjatywy tutejszego proboszcza ks. Andrzeja Zakrzewskiego przez Uczniowski Klub Sportowy "Top", działający przy Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte.  Do zawodów zgłosiło się 6 pań oraz 16 panów, toczących boje "do dwóch przegranych". Po trzech godzinach zaciętej rywalizacji zostali wyłonieni zwycięzcy. W kategorii kobiet triumfowała Sylwia Nadolska (po raz piąty z rzędu), II miejsce zajęła Julia Szulska, a najniższy stopień podium wywalczyła Oliwia Żuchowska. Wśród panów tytuł mistrza zdobył Kacper Kłobukowski, który pokonał zdobywcę II miejsca Erwina Kurka oraz brązowego medalistę Kamila Kożuchowskiego.

Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni przez Prezes UKS „TOP” Katarzynę Jankowską pamiątkowymi statuetkami oraz medalami ufundowanymi przez ks. Andrzeja Zakrzewskiego

Po raz kolejny okazało się, że sportowa walka, toczona zgodnie z zasadami "fair play", dostarcza mnóstwo emocji, sportowych wrażeń i - co równie ważne - wspaniałej zabawy.

E.G.