Get Adobe Flash player
Start Duszp. Strażaków VII Płockie Zaduszki Strażackie

W niedzielę 5 listopada br. w kościele św. Dominika w Płocku (tzw. Górki) zebrali się strażacy, aby modlić się w intencji zmarłych druhów i druhenek. Mszę św. pod przewodnictwem ks. kan. Andrzeja Zakrzewskiego koncelebrowali: ks. prał. Marek Jarosz – rektor WSD w Płocku, dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Płockiej ks. kan. Jarosław Kamiński oraz ks. kan. Roman Bagiński – kapelan powiatowy płockich strażaków. Kazanie wygłosił ks. rektor Marek Jarosz.  W konfesjonale czuwali ks. prob. Tadeusz Łebkowski i ks. Dawid Mazurowski. Uroczystość uświetnił zespół muzyczny „Tłuchowianie” - działający przy OSP Źródła. Na zakończenie uroczystości ks. kapelan Andrzej Zakrzewski, dziękując za wspólną modlitwę, zaprosił strażaków na IV Diecezjalną Pielgrzymkę Strażaków do Świętego Miejsca k. Przasnysza, która odbędzie się 5 maja 2018 r.

Edyta Gąsiorowska